Вас вітає Габасит Україна!

Наше покликання полягає в тому, щоб забезпечувати українські виробничі підприємства найякіснішими комплектуючими, що дозволяють забезпечити найвищу продуктивність ліній та максимізувати прибуток.

Ключові переваги нашого співробітництва:

  • Ми є частиною групи Habasit, що була заснована в Швейцарії в 1946 році, об’єднує більше 3.600 співробітників у 70 країнах світу і є світовим лідером у виробництві транспортерних стрічок та приводних пасів. Отже, Ви можете бути впевнені в тому, що Ваші комплектуючі відповідають найвищим стандартам якості.
  • Ми не продаємо рішення виходячи виключно з їхньої ціни. Натомість ми детально аналізуємо задачі і проблемні місця Вашої конкретної виробничої ділянки і надаємо найбільш оптимальне рішення – те, яке буде найдовше і найкраще виконувати покладені на нього завдання.
  • Персонал Габасит Україна вільно спілкується англійською і регулярно обговорює проблеми наших клієнтів з іноземними колегами, а отже, у Вашому розпорядженні – досвід сотень експертів з різних ринків. Ми можемо знайти успішне рішення для Вашої нестандартної задачі, опираючись на величезний міжнародний досвід.
  • Середній рівень досвіду працівників сервісного центру – близько 10 років. Монтаж на підприємствах клієнтів забезпечується в найкоротші терміни і за найвищими стандартами групи Habasit.
  • Дотримуючись моделі прямих продажів, ми надаємо клієнтам найсправедливіші ціни на нашу продукцію, а також несемо повну відповідальність за якість запропонованих продуктів.
  • Ми дотримуємося найвищих світових стандартів етики ведення бізнесу, і категорично не беремо участі у корупційних схемах будь-якого характеру. Працюючи з Габасит Україна, Ви можете бути впевнені, що сплачуєте виключно за цінність продукції та послуг, які ми надаємо Вашому підприємству.